Jurajscy artyści – Dj P’vel

603

Jura Krakowsko – Częstochowska to nie tylko turystyka, polityka i regionalna gospodarka ale także kultura i ludzie, którzy ją tworzą. Będziemy na łamach Gazety Jurajskiej prezentować rodzimych, naszych, jurajskich twórców. To ludzie, których naprawdę warto poznać i ich wspierać. Dziś – Paweł Dudkiewicz czyli Dj P’vel

Paweł, jak sam mówi o sobie muzyką jest zafascynowany od dziecka. Już gdy był uczniem szkoły podstawowej nie tylko uczył się gry ( akordeon i klawisze ) ale i prowadził jako DJ szkolne dyskoteki. Potem, przyszły poważniejsze zadania artystyczne : 18-nastki, komersy, zabawy taneczne. A wraz z upływem czasu doszły do tego już całkiem duże i dorosłe imprezy.

Dj P’vel nie ograniczył się jednak tylko do działalności zarobkowej, ma też na swoim koncie osiągnięcia artystyczne

W 2017 roku udział i wyróżnienie na VI-tym Małopolskim Przeglądzie Kapel Weselnych, Dj-ów, Zespołów Disco-Polo w Wolbromiu.

W roku 2019 casting do programu Disco-Star z utworem zespołu MIG- Wymarzona

W tymże samym roku 2019 postanowił realizować własną muzykę, co zaowocowało tekstem do utworu grupy Deorro- Bailar, poruszającym temat dopalaczy w Zawierciu- utwór ten na pewno nasi czytelnicy kojarzą , gdyż odbił się echem wśród mieszkańców Zawiercia i był szeroko dyskutowany.

Rok 2020 przyniósł nowe utwory, odnoszące się do jakże aktualnej tematyki zagrożenia epidemią koronawirusa

Ostatni utwór, który tutaj zaprezentujemy ma już charakter bardziej romantyczny, teledysk kręcony był w jakże pięknych po jurajsku, okolicach Zawiercia. Złotowłosa dziewczyna :

Warto podkreslić, że DJ P’vel sam tworzy muzykę i sam kręci do niej teledyski. Warto poznać go jako artystę i w miarę możliwości wesprzeć. Zapraszamy na jego stronę na Facebooku i jego kanał na Youtube

https://www.facebook.com/djpvel/

Wszystkie nagrania, filmy i zdjęcia publikujemy za zgodą autora