Policja poszukuje zaginionego mieszkańca gminy Busko – Zdrój

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju prowadzą poszukiwania 56 –letniego mieszkańca miejscowości Szaniec w gminie Busko – Zdrój. Andrzej Mrożek wyszedł z domu około 11 maja br. i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontakty z rodziną.

Mężczyzna mógł wyjechać do pracy w okolicy Olkusza w województwie małopolskim. Rysopis zaginionego: szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm., włosy krótkie siwe, może posiadać zarost w postaci wąsów, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne. Posiada znak charakterystyczny w postaci widocznej podskórnej narośli z prawej strony głowy na wysokości prawego oka.    

Jeśli ktoś widział lub zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania, w dni robocze w godz. 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 47 8045 381. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Busku – Zdroju przy al. Mickiewicza 19 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8045 200 lub numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.

Zaginiony Andrzej Mrożek – zdjęcie publikowane za zgodą i na prośbę rodziny

Źródło: KPP w Busku – Zdroju